Farmářský vepřový bůček bez kosti - 1kg

Kód: BBKF
Neohodnoceno
203 Kč / ks 20,30 Kč / 100 g
Skladem
Bůček bez kosti se hodí především na pečení, roládu, šťavnatý guláš nebo domácí uzení. Když ho nakrájíte na tenké plátky, uděláte s ním parádu i na grilu.
 
Vepřový bůček - diagram prasete
Vaření / dušení
Pečení

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Bůček – ke štěstí krůček“ – tak praví staré čínské přísloví. Dobře, tohle jsme si možná vymysleli, ale určitě by pravilo, kdyby staří Číňané znali náš farmářský bůček.

Bůček bez kosti se hodí především na pečení, roládu, šťavnatý guláš nebo takové to domácí uzení. Když ho nakrájíte na tenké plátky, uděláte s ním parádu i na grilu.

Bůček dodáváme včetně kůže, která mu dodá ještě lepší šmak.


Naše vepřové nenajdete v žádném jiném řeznictví, A protože i vepřové maso je nejlepší vyzrálé, necháváme jej po porážce alespoň 3 dny vyvěsit


Když se řekne Farmářské?

Farmářské vepřové odebíráme od malých farmářů - z obce Havlovice a Lhotice, vše v dosahu pár desítek kilometrů od Českého Dubu. Díky poctivému výkrmu a chovu v chlívku na podestýlce má maso krásné mramorování a máslovou konzistenci. Nelekejte se, když vám bude připadat tučnější, než jste u vepřového běžně zvyklí, právě vyšší podíl tuku má na svědomí jeho výbornou chuť. Farmáři čuníky krmí především vlastní rostlinnou produkcí, na jejich jídelníčku nemají místo žádná průmyslově zpracovaná krmiva ani doplňky. Za to vám ručíme, protože si kvalitu chovu a výkrmu jezdíme pravidelně kontrolovat


Vepřové maso výsekové, chlazené

Pokud není na etiketě uvedeno jinak, skladujte od 0 do 7 st.C a spotřebujte do 3 dnů od nákupu.

 

Výrobce: 
Marek Piroch - MASS.NA®

Nám. Bedřicha Smetany 27

IČ 76111164

Reg. číslo provozovny: CZ 51930873 ES

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Maso a masné produkty
Záruka: 3 dny
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: