Třezalkový olej - 200ml

Kód: 61
Neohodnoceno
293 Kč / ks 146,50 Kč / 100 ml
Skladem

Produkt, který teprve čeká registrace pro nepotravinářské využití, ale dle dodavatele se můžeme těšit už brzy a na složení se velmi pravděpodobně NIC nezmění:-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení:

Panenský olivový olej, macerát z květů třezalky tečkované.

 

Účinky a využití třezalkového oleje obecně:

  • na pohmožděniny, modřiny, křečové žíly i hemoroidy, vředy a rány
  • na pokožku spálenou sluncem. Pozor! Nepoužívejte nikdy před tím, než jdete na slunce nebo do solária.
  • léčba anémie, depresí, neuróz, nespavosti a nervové vyčerpanosti, astmatu a zánětu průdušek, nemocí nervového původu, problémů s menstruací, při nočním pomočování dětí i problémech s močovou soustavou, bolestech hlavy
  • použití do kúry na vlasy

 

Nežádoucí účinky třezalky:

Při dlouhodobém užívání třezalky s jinými léky hrozí vznik vzájemných interakcí. Třezalka tečkovaná snižuje koncentraci cyklosporinu, amitriptylinu, digoxinu, warfarinu, theophylinu, simvastatinu a antiepileptik. Při užívání antikoncepce mohou přípravky s třezalkou tečkovanou vést k poruchám v účinku antikoncepce.

Pacienti by neměli konzumovat potraviny s vysokým obsahem tyraminu (sýr, červené víno, pivo), protože hrozí nebezpečí hypertenzní krize. Pokud třezalku tečkovanou pravidelně užíváte, informujte o tom svého lékaře!  

Doplňkové parametry

Kategorie: Olej a ocet
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Malá rodinná firma s poctivou výrobou a láskou k přírodě a lidem. Dodavatel výborných džemů, marmelád, pasta-pesto, omáček, sirupů a mnoha dalších dobrůtek od Turnova.